www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> За отсъствието на Елтимир


Страници: (3) [1] 2 3  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> За отсъствието на Елтимир
gеorgi_nz
Публикувано на: 29.5.2007, 22:15
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Днес се чух с него. Причината да не е във форума е директно указание на някай си Дришков ли каза , Дръжков ли или май Драшков ( лошо се чуваше и не разбрах добре) да му премахнат не само достъпа до нета , ами и дори кабела по който става това от месните чекисти.
Затова не е сред нас. И е време най-скоро в Епохални времена на излезе цяла статия за наште "хубостници" какви ги вършат за свободата на словото в страна от прехваления Европейски съюз. Ми то ако това е европейския съюз, каква е тогава разликата от Съветския съюз???!!!
Дето е казал Апостола - ако ще си имаме цар, то и сега си имаме султан!


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
PARADOX
Публикувано на: 29.5.2007, 22:48
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



Те в НСС-ДС вече ги подкараха...!!! И на Дрисльото ще му дойде времето...!!!
PM
Top
Bell
Публикувано на: 30.5.2007, 20:44
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



До там ли стигнаха мръсните гадове? Да пращат кабелите да режат smil4334aa44c7e89.gif !!!

Хм, не може да остане така положението, ще трябва да се измисли нещо!

PM
Top
PARADOX
Публикувано на: 30.5.2007, 22:28
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Изгонени
Съобщения: 1 245
Участник # 862
Дата на регистрация: 6-March 07



QUOTE (Bell @ May 30 2007, 08:44 PM)
До там ли стигнаха мръсните гадове? Да пращат кабелите да режат smil4334aa44c7e89.gif !!!

Хм, не може да остане така положението, ще трябва да се измисли нещо!

Ще трябва да се отиде на място...!!!
И май това ще съм аз...
PM
Top
antijew
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (PARADOX @ May 30 2007, 10:28 PM)
QUOTE (Bell @ May 30 2007, 08:44 PM)
До там ли стигнаха мръсните гадове? Да пращат кабелите да режат  smil4334aa44c7e89.gif !!!

Хм, не може да остане така положението, ще трябва да се измисли нещо!

Ще трябва да се отиде на място...!!!
И май това ще съм аз...

Това е добре...!!!
Близко си...!!!
После кажи какво е положението...!!!
Лек път...!!!
Бъди здрав...!!!


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 31.5.2007, 13:35
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Елтимир помоли, някой, който е по-близо до Ботевград да отиде до тях.

Работите загрубяха отново! В момента той няма връзка с интернет, понеже единствения местнен доставчик му е резнал кабела. Пак същия, е наложил филтрация към нашия сайт, та от никой местен интернет клуб няма достъп до страниците ни!
Това е ИНВАЗИЯ!
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 31.5.2007, 13:42
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 092
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Запознат @ May 31 2007, 01:35 PM)
Елтимир помоли, някой, който е по-близо до Ботевград да отиде до тях.

Работите загрубяха отново! В момента той няма връзка с интернет, понеже единствения местнен доставчик му е резнал кабела. Пак същия, е наложил филтрация към нашия сайт, та от никой местен интернет клуб няма достъп до страниците ни!
Това е ИНВАЗИЯ!

Хе, тия са смешници, личи си, че са мръсни и прости евреи и комунисти! Ще инвазират, а ние не можем ли да отидем до офиса на съответната фирмичка и да я "приватизираме" по древнобългарски. Бахти боклуците. Аз съм "За" участие в това дело. В това кървавочервено гнездо Ботевград, трябва да се сложи малко ред и някои полковници да бъдат разходени из близките планини, за глътка въздух и проветряване на комунистическите мисли!
PMEmail Poster
Top
antijew
Публикувано на: 31.5.2007, 14:19
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (Запознат @ May 31 2007, 01:35 PM)
Елтимир помоли, някой, който е по-близо до Ботевград да отиде до тях.

Работите загрубяха отново! В момента той няма връзка с интернет, понеже единствения местнен доставчик му е резнал кабела. Пак същия, е наложил филтрация към нашия сайт, та от никой местен интернет клуб няма достъп до страниците ни!
Това е ИНВАЗИЯ!

Нали Парадокс заяви,че ще отиде на място да види,какво е положението.Дано пътя му е бил лек,както му пожелах.Да се надяваме,че скоро/днес/ще ни информира.

А относно предложението на Йордан съм "ЗА".


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 31.5.2007, 14:47
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



И аз съм отдавна "ЗА", обаче мисля че още е рано за такова действие. Те това чакат, да се проявим някак извън техния си закон и да имат "основания" да ни атакуват отново. Нека потърпим още известно време да дойде ХАОСА и масовите безредици, та тогава вече всичко ще е позволено и ще можем без да сме застрашени да ДЕЙСТВАМЕ както намерим за добре.
Времето на ДС изтича и затова така са озверели.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Биргюн
Публикувано на: 31.5.2007, 16:37
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 84
Участник # 322
Дата на регистрация: 6-April 06



Eлтимир може да ползва прокси от някое клубче докато се оправят нещата с нета. Иначе много демократично са постъпили, майка им прокажена. smil4334af067a7a3.gif
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 31.5.2007, 16:58
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



QUOTE (antijew @ May 31 2007, 03:19 PM)
Нали Парадокс заяви,че ще отиде на място да види,какво е положението.Дано пътя му е бил лек,както му пожелах.Да се надяваме,че скоро/днес/ще ни информира.

PARADOX не успял да отиде по уважителни причини, а само се е чул с него по телефона.
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 31.5.2007, 17:07
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Онзи ден един друг доставчик от друг град си бе позволил да филтрира достъпа до сайта www.voininatangra.org
Това е втория случай за който знам. Ако иска участника в нашия форум, той си знае кой е, може да разкаже повече за това. Лично той е ходил до фирмата да се разправя с "професорите", които му казали, че най-вероятно това е направил техния доставчик консорциума Евронет.
PM
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Днес се опитвах многократно да пиша на Епохални времена, но нещо не ми се отдаде:
QUOTE
503 Service Unavailable
Failed to resolve the name of server www.ottegljane.epochtimes-bg.com to connect


Ако някой успее да се свърже с тях, нека ги помоли да изнесем случая за Елтимир - за последното мероприятие на службите.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
pitbull
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 47
Участник # 362
Дата на регистрация: 4-May 06



Здравейте! На мен ми е наложена няква забрана и не мога да посещавам сайта от лаптопа ми! Това стана преди десетина дни! Имам над 60 фаворити и единствено със страницата на войните имам проблем! Доста тъпо и доста необичайно! Ползвам интернет на визио и естествено започнах да ги притеснявам и не смятам да спирам! Оказа се обаче, че нещата са по-дебели, защото не само не срещам съдействие относно проблема, ами и се правят на луди и ни лук яли! Доста странно поведение се демонстрира ! Задълбах нещата и си казаха някои неща- нямаха избор! Забраната ми е наложена от София и доставчикът тук не може да направи нищо по въпроса! Явно има някви "големци" (а може и един да е..) , които действат тъпо и не могат да се усетят , че предизвикват верижна реакция , която ще ги застигне .....! Тук в Пловдив има доста компютри.. smil3dbd4e398ff7b.gif Сега, като чета какво става с Елтимир, съм убеден, че това е целенасочено!
Поздрави на всички!
PM
Top
Запознат
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



QUOTE (georgi_nz @ Jun 1 2007, 05:05 PM)
Днес се опитвах многократно да пиша на Епохални времена, но нещо не ми се отдаде:
QUOTE
503 Service Unavailable
Failed to resolve the name of server www.ottegljane.epochtimes-bg.com to connect


Ако някой успее да се свърже с тях, нека ги помоли да изнесем случая за Елтимир - за последното мероприятие на службите.

Пробвай с този линк:
http://www.epochtimes-bg.com/ottegljane/
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020